UZUN-KISA

Malzemeler:

  • Uzayabilen Kablo ya da Lastik
Yaş:
  • + 18 Ay
Kazanımlar:
  • Kavram Bilgisi (Dil Gelişimi)
  • Fiziksel Gelişim
  • Karşılaştırma ve Kıyaslama Becerisi

      Zıt  kavramlara artık yavaş yavaş geçme vakti geldi. Uzun- kısa; büyük-küçük ; açık -kapalı; ağır-hafif; sıcak-soğuk… Bunlar, başlıca öğretilebilecek zıt kavramlar.

      Öğrenme işini biraz daha eğlenceli hale getirmek için işin içine bir tutam oyun katmak lazım. Bu etkinliğimizde uzun kısa kavramlarını hareketli olarak öğreniyoruz. Fiziksel gelişimi de işin içine katıyoruz. Ortaya bu sonuç çıkıyor.

     Uzun süre elinden bırakmıyor materyalini. Ben söylemediğimde de kızıyor kendince. Yorulduğumda ilgisini farklı yöne çekmek için başka bir meşgale buluyorum da öyle vazgeçiyor. Biz sevdik bu etkinliği , umarım siz de seversiniz. İyi eğlenceler dileriz…

 5,352 total views,  4 views today

label, , , , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. İFTİ 500 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir