HOŞ GELDİNİZ :)

Merhaba Sevgili Okuyucumuz;
     Öncelikle hoş geldiniz. Bu yazımızda kendimizi tanıtmak,  sitemizin amacı ve içeriğinden kısaca bahsetmek istiyoruz.
      Biz dört kişilik mutlu ve dinamik bir ekibiz. Sayfamızda daha sıklıkla ekibimizin iki minik üyesi ile karşılaşacaksınız. Aybike Esra ve Kerem Hakan. Biz yetişkinler olarak biraz daha geri planda kalmayı planlıyoruz.
      Sitemizinn amacı; çok kıymetli yavrularımızın gelişimlerine katkı sağlayacak bazı etkinlik ve içerikleri , bilgi ve birikimlerimizi paylaşmaktır. Bu etkinliklerimizin çoğunluğunu, Montessori eğitim felsefesini yansıtan etkinlikler oluşturacaktır. Amacımız sizi de çok fazla yormadan çocuklarınızla kaliteli zaman geçirebilecek önerilerde bulunmak,Montessori eğitimini evinize  taşımanıza katkı sağlamaktır. Bunun dışında içerik olarak çocuk gelişimi ve eğitimi ile ilgili  bazı bilgi paylaşımlarında da bulunmayı planlıyoruz.  Etkinlik paylaşımlarımız kimi zaman fotoğraf , kimi zaman ise video görüntüleriyle desteklenecektir.
      Çocuklarımızla kaliteli ve etkili zaman geçirmek tahmin ettiğinizden çok daha kolay ve zaman almayan bir süreçtir. Paylaşılan etkinlikler, çocuklarınızın hangi alandaki gelişimlerine destek olduğu ve kaç yaşa hitap ettiği konusunda da bilgi içerecektir. Böylece yaptığınız faaliyetin ne işe yaradığını da bileceksiniz. Etkinlikleri incelerken “Aaa bu kadar basit bir etkinlik bu gelişime mi destek oluyormuş?” cümlesini sık sık kullanacaksınız. Hatta etkinlik olarak görmediğiniz bir çok işin, çok da harika etkinlikler olduğunu fark edeceksiniz.
       Biz ekip olarak sitemizi mümkün olduğunca güncel tutmaya çalışacağız.  Siz değerli okuyucularımızdan da kıymetli tecrübe ve görüşleri ile katkıda bulunmalarını rica edeceğiz. Sevgiyle kalın, bizimle kalın:)

6 Comments

  1. Melike 21 Ocak 2016 Reply
    • Vildan Aslan 23 Ocak 2016 Reply
  2. Fatma küçükönder 6 Nisan 2016 Reply
    • Vildan Aslan 7 Nisan 2016 Reply
  3. emrah nisan aslan 20 Şubat 2019 Reply
    • Vildan Aslan 20 Şubat 2019 Reply

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir