ORMANDA PANAYIR KİTABI VE ETKİNLİKLERİ

Kitaplar çocuk eğitiminin vazgeçilmezlerindendir. Ancak içinde bulunduğu koşullar veya eğitilme tarzı bazı çocukları kitaplardan uzaklaştırabiliyor. Çocuk kitaptan bir kere koptu mu, geri bağlanması da çok zor oluyor. Ancak bu imkansız değil. Günümüz kitapları o kadar albenili ve yaratıcı ki; değil çocukların, biz yetişkinlerin bile ilgisini cezbedebiliyorlar. 

ormanda panayır kitabı

Ormanda Panayır kitabı sadece bir hikaye kitabı olarak kalmıyor, aynı zamanda çocukların kitap içeriğindeki hikayeyi canlandırabileceği üç boyutlu bir platformda yaratıyor. 

Bu tür kitapların bir çok türü bulunmakta. Biz kitap fuarında en çok bu kitabı beğendik ve satın aldık. Önce hikayeyi okuduk. Sonra hikaye hakkında konuştuk ve en son olarak canlandırdık. Çocuklarım müthiş keyif aldılar. Orman panayırında bol bol eğlendiler. Sizlere de öneririm. ..

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir