İSTİNYEPARK YILBAŞI ETKİNLİKLERİ

       İstinyepark zemin katında çocuklar için harika bir etkinlik alanı oluşturulmuş. HMKİDS sponsorluğunda oluşturulan bir havuz karşılıyor öncelikle bizleri. Çocuklar doyasıya eğleniyor bu içi sünger küplerle dolu olan havuzda.

Ardından dev bir yılbaşı ağacı ve etrafında, üzerinde 10 dan fazla noel baba. Üstelik Noel baba ve geyikler hareket ediyorlar. Öylesine gerçekçiler ki kızım gerçek olup olmadığını soruyor. Bu ışıl ışıl ağaçtan ve figürlerden gözümüzü alamıyoruz ve uzun süre inceliyoruz.

     Sonraki durağımız Noel baba evi. Bir kitaplı, pırıl pırıl bir oturma alanı ve mumlardan oluşan bir ağaç ile dilediğiniz kadar fotoğraf çektirebiliyorsunuz. Ardından ahşap eve ilerliyorsunuz ve buradaki kaydıraklardan dilediğinizce kayıyor, salıncaklarında sallanabiliyorsunuz. Çocuklar bu eve bayılıyorlar. Hiiiiç sıkılmıyorlar. Her taraf ışıl ışıl, rengarenk.

    Vaktiniz varsa İstinyepark’a gidip bu görselliği ve eğlenceyi ysşayabilirsiniz. Esenlikler dileriz.

 

 4,718 total views,  4 views today

label, , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir