TAN SAĞTÜRK AKADEMİ HOCALARI İLE SOKAK DANSI

    İstinyepark’ta geçtiğimiz ay dans etkinliği vardı. Biz de katıldık. Sizlerle de paylaşalım istedik.

    Dönüşümlü olarak bale ve sokak dansı etkinlikleri yapıldı gün boyu. Bize sokak dansı kısmı denk geldi. İyi de oldu. Bale dersini okulumuzda zaten alıyoruz. Sokak dansı bambaşka bir deneyim oldu.

      Tan Sağtürk Akademi’den profesyonel dans hocaları eşliğinde 4 yaş üstü çocuklara küçük bir dans etkinliği hazırlanmıştı. Hocalar gerçekten de işlerinin ehliydi. Kalabalık bir grup üstelik hepsi küçük yaşta olmasına rağmen; onları çok güzel yönlendirdi. Yarım saat içerisinde bir çok dans figürünün bulunduğu bir koreografiyi hazırlamayı başardılar.

      Eğer çocuğunuzun dansa ilgisi varsa ve dans konusunda çocuğunuza bir eğitim aldırmak istiyorsanız bu okulu bir araştırın derim. Bir şeyi yapmanın en iyi yolu, işi profesyonellerinden öğrenmektir.

label, , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir