LEGOLAND GEZİMİZ

     İstanbul’da ziyaret edebileceğiniz bir mekanla daha karşınızdayız. Öncelikle lego yapım aşamalarının anlatıldığı bölümle başlayan gezimiz, sonrasında farklı bir tünel etkinliği ile devam ediyor. Mükemmel titizlikte hazırlanmış ülkelere özgü yapıların sergilendiği alanı gezerek devam ediyoruz devamında. Sonrası ise serbest çalışma alanlarının, atölye bölümünün, eğlence merkezinin ve sinema bölümünün yer aldığı geniş bir alana çıkıyor.

       Burası Dünya’nın çeşitli ülkelerinin sembolleri haline gelmiş yapıların lego hallerinin bulunduğu sergi alanı. Hayran kalmamak elde değil. Üstelik mağaza bölümünden bu yapıların lego setlerini satın alarak aynı şaheserleri evinizde kendiniz de yapabilirsiniz.

legolandlegolandlegolandlegolandlegolandlegoland legoland legoland legolandlegoland legoland

      Burası da geniş aktivite alanı. Araba yarışlarının yapılabileceği parkurlar, pedalla hızlanabilen lunapark oyuncakları (ismini şuan hatırlamıyorum), atölye odası ve dahası…

legolandlegolandlegolandlegolandlegoland legoland legoland legoland

     Üst katta ise kaydıraklı ve bol tırmanmalı oyun alanının yanı sıra, karaoke bölümü, duvara monte,  minikler için bir bölüm ve kafeterya mevcut.

 

     Sinemaya girmeden olmazdı. 4D ile ıslandık, sislendik, aydınlandık:)

legolandlegolandlegoland legoland

    4 yaş üstü çocuklarınızla mutlaka ziyaret etmenizi önerebileceğim bir yer. İyi eğlenceler.

 2,842 total views,  2 views today

label, , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir