İÇ ORGANLARIMIZ

Malzemeler:

  • İç Organları Gösteren Bir Puzzle
Yaş:
  • + 3 Yaş
Kazanımlar:
  • Kozmik Eğitim
  • Fen ve Doğa Etkinliği
  • Dil Gelişimi
  • Dikkat ve Konsantrasyon Gelişimi

     Meraklı Minik dergisinin geçmiş sayılarından birinde organlar konusu işlenmişti. Oradan bir aşinalığımız bulunmakta. Birde ayrıntılı olarak inceleyelim istedik. Bu ayki konularımızdan biri de vücudumuz. 

     İç organlarımızı inceledik  sonrasında puzzle parçalarını çıkararak neyin nerede olması gerektiğini tahmin etmeye çalıştık. Vücudumuz konusunda artık daha bilinçliyiz. Hangi organımızın nerede olduğunu, ne işe yaradığını, içimizde var olan şeyleri artık biliyoruz. Eee  bundan sonrası tıp eğitimine girer, yeter 🙂

label, , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir