IBS ANNE BEBEK ÇOCUK FUARINDAYIZ

    Her yıl olduğu gibi bu yıl da İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı cıvıl cıvıldı. Bir çok markanın standının bulunmasının yanı sıra; çocuklar için etkinlikler, ebeveynler için söyleşiler ve imza günleri programı ile dolu dolu bir fuardı. Cuma günü olmasına rağmen katılım da oldukça yoğundu. Hafta sonunu düşünemiyorum bile.

      Bir çok marka ürünleri hakkında bilgi vermenin yanı sıra, fuara özel indirimler de yapmışlardı fiyatlarında . Ürünleri tek tek inceleme hatta deneme fırsatı bulabiliyordunuz. Tanıtım için size küçük numuneler veren markaların sayısı da az değildi. Eğer ürünü hiç denemediyseniz ve denemek istiyorsanız bu numuneler çok isinize yarayacaktır.

       Markalar stant açmanın yanı sıra minikler için küçük oyun ve aktivite alanları da oluşturmuşlardı. Çocuklar dilediğince oynayabiliyor, farklı aktivitelere katılabiliyorlardı. Bizim favorimiz maskotlardı. Ayrıca büyükler içinde ödüllü yarışmalar vardı. Bu eğlenceli yarışlara katılan ebeveynler, hem eğleniyor hem de ürünlerle ilgili ödüller kazanabiliyordu. Ben de bir kaçına katılma fırsatı buldum 🙂

ibsibsibsibs ibsibsibsibs

     Söyleşiler ise oldukça etkileyici konu ve konuklarla oluşturulmuş. Burada etkinlik ve söyleşilerin liste ve saatlerini yazmıştım, inceleyebilirsiniz. Ben Ayşe Tolga’nın söyleşisine denk geldim ve verdiği bilgilerden çok yararlandım. Gönül isterdi ki hepsine katılabileyim.

      Ana sponsor sanırım Okyanus Kolejleri idi. Fuarın arka kısmında kocaman bir alanda türlü aktiviteler gerçekleştiriyorlardı. Çocuklar çok ama çok etkileniyordu. İyi bir organizasyon yaptıklarını itiraf etmeliyim. Eğer fuara katılacaksanız ve çocuklu gidecekseniz, zamanınızın çoğunu burada ve susam sokağında harcayacaksınız demektir. Benden söylemesi.

ibsibs ibsibs ibs ibs

       Ailece fuara katıldık, eğlendik, ürünleri tanıdık, bazı ürünleri deneme fırsatı bulduk, aktivitelere katıldık, ödüller kazandık, uygun fiyata alışveriş yaptık ve mutlu bir şekilde evimizin yolunu tuttuk. 2017 yılını şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum. Sizlere de özellikle İstanbul’da iseniz fuara katılmanızı öneriyorum. İnternetten bilet alımlarında 5 TL indirim var. Haberiniz olsun. İyi eğlenceler dileriz…

ibsibsibsibs ibsibs ibs

label, , , , , , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir