HAMSTERLARI YAKINDAN TANIMAYA NE DERSİNİZ? : SEVİMLİ BIDIK

      Normal koşullarda kitap okumayı çok severim. Ama bu kitapta resimlere bakmaktan yazıyı okuyamıyorum. Şu sevimliliğe bir bakar mısınız? Gözüm habire resimlere kayıyor. Kitabın içeriği ise ayrı bir güzel. Tübitak Yayınları’nın gerek dergilerini gerekse  de kitaplarını oldum olası sevmişimdir. Her yayınlarına gerçekten çok emek veriyorlar. Bu kitap da bunlardan sadece biri.

   Tübitak Yayınlarından çıkan Sevimli Bıdık kitabı ile Hamsterları daha yakından tanıyabileceksiniz. Hamsterlar hakkında bilinmesi gereken her şey bu kitapta sade bir dille açıklanmış. Yazıya uygun bir biçimde de resmedilmiş. Bu keyifli kitabı okul öncesi çocukları için kesinlikle öneririm. Çocuklarınız büyük bir keyifle okutacaklar sizlere. Öyle ki okumaktan sıkılacaksınız. Sıkıldığınız vakit resimlerine bakın, keyfiniz yerine gelsin. Bol okumalı günler dilerim.

label, , , , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir