EL BECERİ ATÖLYESİ

     Panel Kırtasiye Kozyatağı’ndaki mağazasında 3-10 yaş arası çocukların el becerileri, hayal gücü ve yaratıcılıklarını geliştirecek eğlenceli bir etkinlik düzenliyor. 15 Ekim Cumartesi Günü Panel Kırtasiye Mağazası’nda gerçekleşecek etkinlikte çocuklar, Goodwin faaliyet hamurlarıyla iç dünyalarını sanata dökecek, hem eğlenecek hem de yaratıcı zekâlarını harekete geçirecek

    Goodwin Sanat Kili ve Panel Kırtasiye iş birliği ile düzenlenecek etkinlikte, çocuklar rengârenk faaliyet hamurları ve el becerilerini geliştirecek çeşitli ürünlerle hem yaratıcılıklarını ortaya koyacak hem de keyifli vakit geçirecek. 15 Ekim Cumartesi Günü Panel Kırtasiye’nin Kozyatağı İnönü Caddesi’ndeki Mağazası’nda gerçekleştirilecek aktiviteye aileler de katılabilecek.

el beceri atölyesi

ETİNLİK ZAMANLARI

15-10-2016  

ETKİNLİK YAŞI: 3-10

MEKAN: Panel Kırtasiye
Sahrayı Cedit, İnönü Cd. No:15, 34734 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

WEB SİTESİ: www.panelkirtasiye.com

TELEFON: +90 216 355 72 42

label, , , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir