JENGALARDAN EV EŞYALARI

Malzemeler:

  • Jenga

Yaş:

  • + 1 Yaş

Kazanımlar:

  • Yaratıcılık ve Hayal Gücü
  • El-Göz Koordinasyonu
  • Dil Gelişimi
  • İnce motor Beceriler ( Fiziksel Gelişim)

      Nedir bu jengaların bizden çektiği diye bazen düşünmeden edemiyorum. Jengalarla jenga oynamak haricinde her şeyi yapıyoruz. Bugünde elimize yine jengaları geçirdik ve yaratıcılığımızı konuşturduk 🙂

     Önce kediye bir ev yaptık. İçerisine de eşya yerleştirdik. Kedicik dört duvar arasında yerde oturacak değildi ya 🙂 Aybike Esra ev içerisinde istediği eşyaları tek tek saydı. Bazılarını o yaptı bazılarını ben. Mobilyacı çırağı olmaya adayız. Talep eden varsa bize ulaşsın:) Sonra başladık konuşmaya. Yaratıcılık, dil gelişimi ve motor gelişimi destekleyen bu etkinliği sizlerde yapabilirsiniz . İyi eğlenceler dileriz:)

label, , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir