SUDA TOP SEKTİREN ÇÖP ADAM

    Şu sıralar mutlaka bu etkinliğe denk gelmişsinizdir. Biz de etkinliği gerçekleştirip, sitemizin arşivine ekleyelim dedik. Tabi biraz farklılaştırarak. Bu zamana kadar gördüğünüz çöp adamlardan daha farklı bir çöp adamla karşılaşacaksınız bu etkinliğimizde. Çünkü bizim çöp adamımız futbolcu. Kafasında top sektiriyor 🙂  Çok eğlenceli olan bu etkinliğin, yapımı da çok kolay.

  Malzemeler:

  • Cam Bir Kap
  • Tahta Kalemi
  • Su
    Öncelikle kuru olan cam kabınızın yüzeyine bir çöp adam ve bir top çiziyorsunuz. Ardından kenar kısmından yavaşça su döküyorsunuz. Su çizdiğiniz figür ile temas edince; mürekkep yüzeyden ayrılıyor ve suyun hareketi ile hareket ediyor. Böylece hafif hareketlerle karakterinize top oynatabiliyorsunuz. Bu eğlenceli etkinliği mutlaka çocuklarınızla denemelisiniz. Eminim çok sevecekler 🙂
label, , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir