ŞEKERLEME SONRASI OYUNU

Malzemeler:

  • Yatak:)

Yaş:

  • Doğumdan İtibaren

Kazanımlar:

  • Mutluluk

  • Duygusal Gelişim

  • Zihinsel Gelişim

  • Sosyal Gelişim

      Çocuklar yatak oyunlarına bayılır, bende bayılırım 🙂 Günün stresinden uzaklaşarak yavrularınızla birazcık oynaşmaya ne dersiniz? Hem size hem de çocuğunuza ilaç gibi gelen bu süreçleri sonuna kadar değerlendirin.

     Çocukların en ihtiyaç duydukları şey sınırsız sevgi ve ilgidir. Bu onların duygusal, sosyal ve zihinsel gelişimine önemli katkılar sağlar. Aranızdaki bağları güçlendirir. Mutlu çocuk, öğrenmeye daha istekli olur. Üstelik onları mutlu etmek hiç de zor ve pahalı değildir. Size bir yatak ya da bir kucak yeter de artar bile:)

     Onların keyiflerini yerine getirecek, enerjilerini boşaltmaya yardımcı olacak yatak oyunlarını şiddetle tavsiye ediyorum. Siz şimdi videoyu izleyin ben bu iki kuzuyu yemekle meşgulüm 🙂

 
label, , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir