NESİLLERİN DANSI

     Dans etkinliği “Verinin Girişi” sergisinde yer alan Önde Gelenler adlı eserden ilhamla, doğaçlama olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik, nesiller arası diyaloğu geliştirme programı kapsamında hayata geçirilecek. Nesillerin Dansı etkinliği, doğaçlama dans atölyesi, motivasyon, özgüven, özyeterlik, motor kabiliyeti, esneklik, koordinasyon ve sosyalleşme gibi yetenekleri geliştirmeyi hedefleyecek.

    Doğaçlama dans atölyesi aracılığıyla farklı yaş aralığındaki katılımcıların kendini özgürce ifade edebilmesi ile çevresindekilerle farklı iletişim kanallarını deneyimlemesine ayna tutan, yaratıcı sanat sürecini destekleyen bir bakış açısı yaratmayı amaçlayacak.

    Atölye Suna ve İnan Kıraç Vakfı Oryantalist Resim Koleksiyonu’ndan derlenen “Kesişen Dünyalar: Elçiler ve Ressamlar” sergisinin yer aldığı 2. katta sanatseverle bir araya gelecek.

Saat: 14:00-15:00
Kontenjan:
10 çift
Kayıt Formu:
http://bit.ly/2ad3Vok

Detaylı bilgi için: egitim@peramuzesi.org.tr

Adres: Asmalı Mescit, Meşrutiyet Cd. No:65, 34430 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0 (212) 334 99 00

Etkinlik Tarihleri:
01 Ekim 2016, Cumartesi – 14:00

label, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir