MAKARNA DİZME

Malzemeler:

  • Çubuk Makarna
  • Düğme Makarna
Yaş:
  • + 1 Yaş
Kazanımlar:
  • El-Göz Koordinasyonu
  • İnce Motor Becerilerin Gelişimi
  • Dikkat ve Konsantrasyon Gelişimi

       Kerem Hakan’la ince motor becerileri geliştirmeye devam ediyoruz. Bunun için de her fırsatı değerlendiriyoruz. Bugün menüde makarna var. Hazır makarna yiyecekken bir de etkinliğini yapalım istedik. 

       Boncuk makarnaları, oyun hamuruna batırdığımız çubuk makarnaya dizdik. Minik parmaklarımız artık daha güçlü. El-göz koordinasyonu ve dikkat gelişimi için de çok yararlı. Üstelik ekonomik bir etkinlik. Her evde rahatlıkla yapılabilir. 

      Not: Etkinlik, boyut olarak ufak malzemeler içerdiğinden lütfen uygulama sırasında çocuklarınızın yanından ayrılmayın. Makarnalar pişmemiş olduğu için ciddi tehlike içerebilir. 

label, , , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir