KARAGÖZ’ÜN DİŞ AĞRISI GÖLGE OYUNU

    Günün birinde Karagöz’de bir diş ağrısı başlar, fakat doktor korkusu olduğundan yakın arkadaşı Hacivat, Karagöz’ü bir türlü dişçiye götürmeyi başaramaz bunun üzerine bu işi çözmek için tüm mahalleli seferber olur, işte o zaman komik olaylar bir birini kovalar…

 Koltuk sayısı sınırlı olduğundan gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyonunuz 13:15’e kadar geçerli.
  
Yazan-Oynayan :Mehmet Erbil
Tarih: 8 Ekim Cumartesi
Saat: 13:30
Yaş Grubu: 3 yaş ve üzeri

Ücret: 25 TL.’dir.(Müze giriş ücreti dahildir.)

Etkinlik ücretlerinde kredi kartı ile ödeme kabul edilmiyor ve salondaki gösteriler için koltuk seçimi müzede yapılıyor.

karagözün diş ağrısı

ETİNLİK ZAMANLARI

08-10-2016 13:30
29-10-2016 13:30

MEKAN: İstanbul Oyuncak Müzesi
Göztepe Mahallesi, Doktor Zeki Zeren Sokak No:25, 34730 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

WEB SİTESİ: http://www.istanbuloyuncakmuzesi.com

TELEFON: 0 216 359 45 50 – 51

Kaydet

label, , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir