HAYVANLAR VE İSKELETLERİ

Malzemeler:

  • Meraklı Minik Dergi Eki Kartlar

Yaş:

  • + 2 Yaş

Kazanımlar:

  • Fen ve Doğa Bilgisi
  • Bilimsel Becerilerin Gelişimi
  • Eşleştirme
  • Dikkat ve Konsantrasyon Gelişimi

      Meraklı Minik dergisinin bu ayki   sayısını almayan varsa mutlaka almalarını tavsiye ederim. Çocukların insan vücudunu tanımalarını eğlenceli bir yolla öğretmeyi hedeflemiş bu sayıda. Bu konuda bir çok görsel ve ek mevcut. Sizi bu eklerden birinin uygulaması ile tanıştırmak istedim.

      Bu etkinliğimizde üzerinde hayvanların ve bu hayvanların iskeletlerinin bulunduğu  kartları eşleştirdik. İskelet yapısından söz ettik ve bu konudaki farkındalığı artırdık. Bilimsel becerileri geliştirme etkinliğimizde çok güzel vakit geçirdik. Siz de bu kartlara meraklı minik dergisi ile ulaşabilirsiniz.

label, , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir