EV EŞYALARI

Malzemeler:

  • Oyuncak Ev Eşyaları

Yaş:

  • + 1 Yaş

Kazanımlar:

  • Kavram Bilgisi (Dil Gelişimi)
  • Dokunarak Öğrenme (Duyuların Gelişimi)

       Öğrenme çok yönlü olduğunda daha kalıcı olmaktadır. Öğrenme sürecinin içerisine beş duyunun katılımı hem hızlı hem de kalıcı öğrenme için en etkili yoldur. Bu nedenle bir konu üzerinde çalışırken mümkün olduğunca farklı yollar ve malzemelerle çalışmanız yararlı olacaktır.

      Biz bugün ev eşyalarını bir de oyuncaklar üzerinden tekrar ettik. Minyatür oldukları için Kerem Hakan’ın tutması ve incelemesi daha kolay oldu. Kavram bilgisi adına hoş bir etkinlik gerçekleştirdik.

 4,635 total views,  2 views today

label, , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir