EMOJİ ÇILGINLIĞI

     Zorlu Center “emoji” etkinliğinde minik katılımcılar için oluşturulacak atölyelerde çocuklar kendi emoji maskelerini tasarlayacaklar.
     Etkinlik alanında minik ziyaretçilerin hem eğlenirken hem de el becerilerini geliştirebilecekleri emoji aktiviteleri yer alacak.

      Ayrıca etkinlik kapsamında misafirler, “Emoji Ol” alanında belirledikleri emoji ifadeleriyle kendi yüzlerinden emoji yaratarak tasarımlarını rozet olarak alabilecek, Nail Art alanında tırnaklarını emoji desenleri ile süsleyebilecek, Emoji Kafası etkinliğinde birbirinden eğlenceli emojilere seçme şansı yaklayarak bu eğlenceli anı alacakları fotoğrafla ölümsüzleştirebilecekler. Katılımcılar yaratıcılıklarını kullanarak kendi emojilerini oluşturabilecek, Zorlu Center’ın çeşitli yerlerine yerleştirilen dev emoji dekorlarıyla eğlenceli dakikalar geçirecekler.

emojiler

    24 Eylül- 9 Ekim tarihlerinde 12.00-21.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan etkinlikler ücretsiz olacak.

MEKAN: Zorlu Center
Levazım, Karayolları 17. Bölge Md., 34340 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

WEB SİTESİ: http://www.zorlucenter.com/

TELEFON: 0 212 924 01 24

Kaydet

label, , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir