ROALD DAHL KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

    Tırtıl Kids Kitabevi Kanyon şubesinde, “Charlie’nin Çikolata Fabrikası” başta olmak üzere pek çok çocuk kitabının yazarı Roald Dahl’ın 100. yaşına özel okuma saati etkinliği düzenliyor.

    İki bölümden oluşacak etkinliğin her iki kısmında da öncelikle yazar ve kitapları hakkında bilgi verilecek sonrasında ise çocuklarla birlikte oyunlar oynanacak ve boyama yapılacak.

kitap okuma saati

    İlk bölümde “Charlie’nin Çikolata Fabrikası” konu edilerek oynanacak oyunda çocuklar  ipuçları üzerinden Golden Ticket arayacak.
    İkinci bölümde ise “Koca Sevimli Dev (BFG)” kitabı ile Kulaktan Kulağa oynanacak.

4 Yaş ve üstü tüm çocuklar katılabilirler.

ETİNLİK ZAMANLARI

24-09-2016 12:00 – 14:00
  14:00 – 16:00

MEKAN: Tırtıl Kids Kanyon
Esentepe, Kanyon AVM Kapalı Otoparkı, 34394 Şişli/İstanbul, Türkiye

WEB SİTESİ: http://www.tirtilkids.com/

Kaydet

label, , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir