DUVAR SAATİ TASARLAMA ATÖLYESİ

    Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar katılacakları atölyede “Duvar saati” tasarlayacak, keyifli tiyatro oyunları izleyerek neşeli bir hafta sonu geçirecekler.

     8 Ekim Cumartesi günü ‘Uykusuz Prenses’, 9 Ekim Pazar günü ise ‘Sihirli Kapı’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak. Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifle vakit geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Duvar Saati Tasarlama Atölyesi”.

     Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, yaratıcılıkları kapsamında ahşap duvar saatlerini renk renk boyayıp, taşlarla süsleyip kendi duvar saatlerini tasarlayacaklar.

     14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Duvar Saati Tasarlama Atölyesi” nde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

 2,823 total views,  2 views today

label, , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir