CNR EXPO 4. ULUSLARARASI KİTAP FUARI

   CNR EXPO Yeşilköy’de 19 ülkeden 300 yayınevinin katılımı ile düzenlenen 4. Uluslararası CNR Kitap Fuarı açıldı. 5 Mart 2017 tarihine kadar ziyaretçilere kapılarını açık tutacak olan fuarda, 1000’in üzerinde imza günü, seminer, söyleşi ve kültürel etkinlikler düzenlenecek.

    Merakla beklediğimiz CNR Kitap Fuarı, Alfa, Martı, Can, Nesil, Doğan Kitap, Timaş, Ephesus, Epsilon, Tübitak, Profil, İnkılap, Beyaz Balina, İz, Kırmızı Kedi, Yeditepe, Ötüken, Yakamoz, Edam, Yapı Kredi Yayınları, İş Bankası Yayınları, Semerkand, Damla, Tezkire, İnsan, Diyanet, Sedir, Pegasus gibi pek çok  yayınevine yine ev sahipliği yapmış. Biz de Kerem Hakan ile soluğu CNR de aldık. 

CNR kitap fuarı

     Yurt içi ve yurt dışından yüzlerce yazarı konuk eden CNR Kitap Fuarı’nın bu yılki teması “15 Temmuz”. Temaya uygun olarak fuarda pek çok etkinlik gerçekleşiyor. Anadolu Ajansı’nın sponsorluğunda kurulan 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi de CNR Kitap Fuarı’nda yoğun ilgi görüyor.  Bunun yanı sıra pek çok sürpriz etkinlik de sizleri bekliyor. 

CNR kitap fuarı

     Kitaplar bizim ailenin tutkusu. Fuarlarda vazgeçilmez gezi alanı. Ağırlığı bu fuarda da çocuk kitaplarına verdik. Tüm sermayeyi çocuk kitaplarına yatırdık. Kendimizde azıcık ucundan kokladık. Ama kitapların arasında olmak ruhumuzu doyurmaya yetti. Kerem’den dolayı yetişkinler için olan söyleşilere katılma fırsatım olmadı. Bir daha ki sefere çocukları bırakıp öyle gideceğim de diyemiyorum maalesef. Onları bu zevkten mahrum bırakamam. Sadece büyümelerini beklemem gerekiyor. Böylece onlar kendi isteklerine göre dolaşırken, ben de dilediğim söyleşiyi dinleyebileceğim. Büyüyecekler değil mi? 

CNR kitap fuarı

      Fuarda müdavimi olduğumuz yayınevlerinin yanı sıra; birçok yeni yayınevlerini de keşfetme fırsatı bulduk. Yeni yeni kitapları inceledik. Mutlaka almalıyım dediklerimizi aldık (Beğendiklerimizi almak isteseydik kapıya bir tır yanaştırmamız gerekirdi). Alamadığımız kitaplardan da  arkamıza baka baka uzaklaştık. Kerem Hakan’la çok güzel vakit geçirdik.

CNR kitap fuarı

     CNR Kitap Fuarı’nın en sevdiğim özelliklerinden birisi, otoparkının ve girişinin ücretsiz olması. Bu nedenle herkesin kolayca fuara katılabilmesi. Katılanların 2 kitap daha fazla alabilmesi. Zaten kitap okuma konusunda geri olan bir toplumdan kitap fuarında ücret almak mantıksız değil midir? Hoş ben diğer fuarlara da ücretsiz giriyorum, öğretmen olmanın avantajları. Ama ya olmayanlar, onları düşünmeyelim mi? Bu nedenle CNR EXPO ya ve organizasyon ekibine teşekkür ediyorum. 

       Fuara Atatürk Havalimanı yolunu takip ederek kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın fuar, 5 Mart tarihine kadar. Gidin ve bol bol yeni kitap edinin. Bizim gibi kitaplara dalıp, fotoğraf çekmeyi de unutmayın. İyi eğlenceler…

CNR kitap fuarı

 13,644 total views,  2 views today

label, , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir