SPOR YAP SAĞLIKLI YAŞA

     Miniminilerimiz yine iş başında. Bizlere çok güzel bir hikaye ile spor yapmanın önemini anlatıyorlar. Biz de onlara kulak kabartıyoruz. Bakalım neler anlatıyorlar? Miniminiler bu kez ormanda yapılacak olan büyük bir yarışa katılacaklar. Rakipleri oldukça güçlü. Kaşif minimini ise yarışmaya katılmaya hiç de gönüllü değil. Spor yapmayı sevmiyor. Ancak diğer arkadaşlarının ısrarlarına dayanamıyor ve kabul ediyor. Spor yapmak, zannettiğinden çok daha eğlenceli geliyor.

     Tübitak yayınlarından çıkan Spor Yap Sağlıklı Yaşa kitabı ile çocuklarınız spor yapmayı daha çok sevecek. Spor yapmanın önemini ve sağlıklı yaşam için spor yapmanın gerekliliğini çok güzel bir hikaye ile anlatan kitap, son kısmında küçük küçük ipuçları da veriyor. Aybike Esra ve Kerem Hakan kitabı tekrar tekrar okutturuyorlar. Çok sevdiler.  Ayrıntılı bilgiye ve satın alma seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

label, , , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir