PRENSES ŞATOSU YAPIYORUZ

     Pritt markası çok güzel bir aktivite hazırlamış çocuklar için. Sadece yapıştırılarak oluşturulan bu etkinliği yapmak için çocuklarınızın doğru parçaları bir araya getirmesi yeterli. Biz de kırtasiyemizden edindiğimiz bu aktiviteyi hemen uygulayarak denemek istedik.    

    Yapılması gereken öncelikle parçaların bulunduğu şablonları ayırmak ve parçaları yapım klavuzunda yönlendirildiği gibi yapıştırmak. Ardından parçaları birbirine monte etmek ve dekoratif eşyaları uygun yerlere yerleştirmek. Gerisi çocuğunuzun hayal gücüne kalmış. Bu 3 boyutlu şato ile çocuğunuz dilediğince oynayabilir ve yaratıcılığının sınırlarını zorlayabilir.

      Yapım aşamasında el becerisi ve küçük kasları gelişirken, oynama aşamasında da dil gelişimi desteklenir. Size de bu dramayı keyifle izlemek kalır. Sevgiyle kalın…

5,000 total views, 4 views today

label, , , , , , , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir