PRENSES ŞATOSU YAPIYORUZ

     Pritt markası çok güzel bir aktivite hazırlamış çocuklar için. Sadece yapıştırılarak oluşturulan bu etkinliği yapmak için çocuklarınızın doğru parçaları bir araya getirmesi yeterli. Biz de kırtasiyemizden edindiğimiz bu aktiviteyi hemen uygulayarak denemek istedik.    

    Yapılması gereken öncelikle parçaların bulunduğu şablonları ayırmak ve parçaları yapım klavuzunda yönlendirildiği gibi yapıştırmak. Ardından parçaları birbirine monte etmek ve dekoratif eşyaları uygun yerlere yerleştirmek. Gerisi çocuğunuzun hayal gücüne kalmış. Bu 3 boyutlu şato ile çocuğunuz dilediğince oynayabilir ve yaratıcılığının sınırlarını zorlayabilir.

      Yapım aşamasında el becerisi ve küçük kasları gelişirken, oynama aşamasında da dil gelişimi desteklenir. Size de bu dramayı keyifle izlemek kalır. Sevgiyle kalın…

label, , , , , , , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir