HAYVANLAR NEREDE? (İNGİLİZCE)

Malzemeler:

  • Hayvan Resimlerinin Olduğu Kartlar
Yaş:
  • + 1 Yaş
Kazanımlar:
  • Dil Gelişimi
  • Kavram Bilgisi
  • Eşleştirme

      Kerem Hakan artık hayvanları tanıyor ve nerede olduğunu gösterebiliyor. İngilizce olarak hayvanların nerede olduğunu sordum bu etkinliğimizde. Kerem Hakan da keyfi geldiğinde söyledi 🙂 Hem hayvanları tanıma hem komut alma konusunda güzel bir çalışma yaptık. Hayvan isimleri ve sesleri ile görünümlerini eşleştirdik.

     Türkçe olarak da gerçekleştirebileceğiniz bu etkinlikle hayvanları tanıma konusunda pratik yapabilir, öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Renkli kartlar kavram öğrenme konusunda annelerin en büyük yardımcısı niteliğinde.

label, , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir