ÇATALLA RİTİM

Malzemeler:

  • Çatal
  • Tabak
Yaş:
  • Sınır Yok 🙂
Kazanımlar:
  • Müzik Algısı
  • Kulak-El Koordinasyonu
  • Uyum ve Ritim Becerisi
  • Eğlence

       Ritim, müzik her yerde… Kim demiş ritim tutmak için ille de enstrüman olmalı diye? Hiçte gerekmiyor. Kerem Hakan’la her koşulda ritim tutarız biz. Hatta önce o başlar sonra ben ona eşlik ederim. Burada da kahvaltı ile karnımızı doyurduktan sonra azıcık da ruhumuzu besliyoruz. Sonuna yetiştik ama olsun. Ritim önemli, üstelik çok eğlenceli çatalla olsa bile:)

      Hayatı renklendirmek için ekipmana gerek yoktur, planlamaya gerek yoktur. Fırsatları yakalamak kafidir. Yeter ki siz isteyin. Böyle baktığınızda çok daha çekilir bir hayat sizi bekler. Çocuklarınızda sizden feyz alır, sizin ayak izlerinizi takip ederler. Onlarla gülün, boğuşun, eğlenin, bol bol sevin. Eğitim elbette verilir ama sevgisiz hiçbir işe yaramaz. Önce çocuklarınızın kalbini ve ruhunu besleyin. Hep mutlu çocuklar görmek dileğiyle…

 2,740 total views,  2 views today

label, , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir