BENİM ORMANIM ORİGAMİ ATÖLYESİ

Origami atölyesinde bu hafta doğa çocuklara ilham kaynağı olacak… Hayal ettikleri ormanlarını küçük ellerinde şekillenen origamilerle yaratacaklar.

Faber-Castell’in destekleri ile gerçekleşen Yaratıcılık Atölyeleri’ne katılım için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Atölye çalışması müze ziyaretçilerine ücretsizdir. Müze giriş ücreti indirimli 9 TL, tam 12 TL’dir. 
 
Eğitmen: Gökçen Atamgüç
Yaş Grubu: 4-9 yaş (aile ile birlikte)

benım ormanım

ETİNLİK ZAMANLARI

28-05-2016 11:00

FİYATI 12.00

ETKİNLİK YAŞI4-9

MEKAN: İstanbul Oyuncak Müzesi
Göztepe Mahallesi, Doktor Zeki Zeren Sokak No:25, 34730 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

WEB SİTESİ: http://www.istanbuloyuncakmuzesi.com

TELEFON: 0 216 359 45 50 – 51

Kaydet

 2,717 total views,  2 views today

label, , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir