TÜKENMEYEN ÇİZGİLER İLE ÇİZGİ ÇİZME ÇALIŞMALARI

     Okul öncesi eğitimde yapılan ortak faaliyetlerden biri; çizim çalışmalarıdır. Bunun nedeni; yazma aşamasına geçen çocuğun, harfleri yazarken zorlanmasının önüne geçmektir. Bu nedenle tüm okul öncesi kurumlarda bu çalışmalar yapılır. Ancak ebeveynler okulda kısıtlı sürede yapılan çalışmaları yetersiz bulabilmektedirler. Bu nedenle evde de bu çalışmaları yapmak için materyal arayışına girerler. Bugün bahsedeceğim set, bu arayışlara cevaben yazılmıştır.

     , Hayvanlar, Harfler, Deniz Canlıları ve Yiyecekler İçecekler konularını ele alan beş farklı dergi ile Tükenmeyen Çizgiler seti; çocuğunuzun çizme becerilerinin gelişiminin yanı sıra sticker etkinlikleri ile hem zihinsel gelişimi hem de ince motor becerileri destekliyor. Yanında verilen kalem ile, başka herhangi bir araca gerek kalmadan çocuğunuz; çiziyor, eşleştiriyor, yapıştırıyor, öğreniyor ve eğleniyor. Her dergi farklı konuları ele aldığı için, kavramları öğrenmek daha kolay hale geliyor. Okul öncesi için tam da ihtiyaç duyduğunuz bir set. Bilgisayar çıktısı almaya gerek kalmadan, defalarca silip tekrar tekrar çizebileceği bu dergileri çocuğunuz çok sevecek. Üstelik fiyatı da çok uygun. Sandal yayınlarından çıkan bu set hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Keyifli çizimler dileriz 🙂

 7,098 total views,  2 views today

label, , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir