SAKIP SABANCI MÜZESİ (DUYURU)

     Bu anneler gününde farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız, size müze gezilerini tavsiye edebilirim. Ailece güzel ve dolu dolu zaman geçirebileceğiniz bu aktivitede, hem birlikte olmanın mutluluğunu yaşayacak hem de sanata doyacaksınız. Çocuklarınız için de muazzam bir tecrübe olacak bu etkinliğimiz anneler gününe özel ücretsiz. Kaçırmayın!

    8 Mayıs 2016 Anneler Günü’nde SSM’ye giriş tüm anneler ve sevdiklerine ücretsiz! Anneler Günü’ne özel ücretsiz sergi turu ile saat 11.00’de Kitap Sanatları ve Hat Koleksiyonu’nu, saat 13.00’te ise “MACK. Sadece Işık ve Renk” sergisini tecrübe edin.

     Rehberli tura katılan ziyaretçiler, “MACK. Sadece Işık ve Renk” sergi posterini SSM Mağaza’dan ücretsiz olarak edinebilirler.

anneler günü

Kaydet

label, , , , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir