MEYVE TEZGAHLARINI SAYIYORUZ

    Pazar yeri kalabalık. Rengarenk tezgahlar, çeşit çeşit meyve ve sebzeler tezgahlarda alıcısını bekliyor. Kalabalıklar içerisinde dolaşıyor ve ihtiyaçlarınızı temin etmeye çalışıyorsunuz. Ama bu kolay bir iş değil. Çünkü aynı ürünü satan bir çok satıcı var. Bu nedenle içlerinden birini seçmek zorundasınız.

      Seçim yapmak için de belli kriterleri göz önünde bulunduracaksınız. İçlerinde en güzel görünen ürünleri olan tezgahımı seçeceksiniz? Yoksa en ekonomik olanı mı? Bazen de zamanınız kısıtlı olur ve en yakındaki tezgahlardan alışveriş ederek hemen pazardan çıkmak isteyebilirsiniz. Neden ne olursa olsun bir tercih yapacaksınız.

       Bu etkinliğimizde de pazarımız kalabalık.  Pazar yeri resmini incelediğimizde aynı meyve-sebzeleri satan bir çok tezgah olduğunu fark ediyoruz. Tezgahlarda ne var ne yok inceliyoruz. Aynı tezgahları sayıp , uygun rakamın altına o meyvenin resmini yapıştırıyoruz.

       Etkinlikle çocukların; sayma becerileri gelişirken , dikkat ve konsantrasyonları da artıyor.  Meraklı minik dergisinin Aralık sayısını kaçırmayın.

label, , , , , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir