KURABİYE SÜSLÜYORUZ

Malzemeler:

  • Süsleme Glazürü
  • Kurabiyeler
Yaş:
  • + 4 Yaş
Kazanımlar:
  • El-Göz Koordinasyonu
  • İnce Motor Beceriler
  • Yaratıcılık
  • Dikkat ve Konsantrasyon Gelişimi

       Gün geçmiyor ki yeni bir ürünle tanışmayalım. Sanırım birçok kişinin zaten bildiği ve kullandığı bir ürünü ben henüz yeni keşfetmiş durumdayım. Cahilliğimi mazur görün. 

     Çok hoş bir aktiviteye dahil olduk şenlikte.  Kurabiye adamı süsleme granürü ile renklendirdik ve süsledik. Tadına bakmadım ama güzeldir herhalde. Ben işin etkinlik tarafındaydım. Çok yaratıcı bir çalışma oldu. El-göz koordinasyonu ve ince motor becerilerin gelişimi için faydalı ve eğlenceli bir etkinlik. Üstelik dikkat ve konsantrasyon gelişimi için de etkili. 

      Marketlerde bulabileceğiniz bu malzeme ile siz de evinizde kendi kurabiyelerinizi süsleyebilir, hem çocuğunuzla etkinlik yapar hem de misafirlerinize hoş sunumlar yapabilirsiniz. Afiyet olsun…

label, , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir