TOP YERLEŞTİRME

      Zaman zaman sitede gittiğimiz gördüğümüz yerleri paylaşmaya çalışıyoruz. Son gittiğimiz yerlerden biri de Florya Atatürk ormanı oldu. Çocuk oyun alanı olarak oldukça cezbedici bir mekan.  Mekanla ilgili ayrıntılı bilgiyi başka bir yazımda vereceğim.

       Mekandaki dev kaydıraklar benim bile aklımı başımdan aldı.  Ancak dikkatimi en çok çeken oyuncak farklıydı. Ormanın oyun parkında videoda gördüğünüz oyuncakla karşılaştık. Çok beğendim.  Sanırım tasarım ödülü de almış. Vücudu dengede tutma ,ortak hareket etme ve akıl yürütme açısından oldukça faydalı. Hem fiziksel gelişimi, hem zihinsel gelişimi hem de sosyal gelişimi destekliyor.

     Eğer yolunuz Florya’ya düşerse, özellikle bu oyuncak için mutlaka Atatürk Ormanı’na uğrayın. Çocuğunuz bu oyuncağa bayılacak.

label, , , , , , , , , , , , , , , ,

About the author

2008 Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunudur. Yüksek lisansını 2012 yılında, Istanbul Kültür Üniversitesi Iletisim Sanatları alanında %100 burslu olarak tamamlamıştır. Şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. İFTİ 700 saat Aile ve Çift Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Çocuk ve Ergenlerde Akılcı Duygucu Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Pozitif Psikoloji, Duygu Odaklı Kısa Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Yas ve Travma Terapisi, Drama, Zeka Oyunları gibi bir çok eğitimi de almış bulunmaktadır. Çocuk ve zeka gelişimi üzerine çeşitli çalışmaları vardır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir